top of page

BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS /-DZE Copy Copy

Spilves iela 18, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia

Slodze

Pilna slodze

Background 3.png

Par uzņēmumu

SIA TILTS vairāk kā 30 gadus veiksmīgi darbojas būvniecības nozarē gan Latvijas teritorijā, gan arī Baltijas valstīs. Uzņēmuma pamatvirziens ir tiltu, tuneļu un pārvadu projektēšana, celtniecība un rekonstrukcija, kā arī rūpnieciskā celtniecība, dzelzsbetona konstrukciju un armatūras izstrādājumu ražošana. Kopējais darbinieku skaits 2022. gadā bija vairāk kā 400 cilvēki. Mēs garantējam stabilu atalgojumu, karjeras izaugsmi un visas sociālās garantijas.

Amata apraksts

Aicinām pievienoties mūsu komandai
Tāmētāju dzelzbetona konstrukciju ražošanas nodaļā

Pienākumi:
Dzelzbetona konstrukciju izgatavošanas izmaksu aprēķins un tāmju sastādīšana;
Dokumentācijas un materiālu apjomu apkopošana;
Projektu aprēķinu veikšana saskaņā ar standartizētu vai specifisku tehnisko risinājumu.

Prasības:
Vēlama izglītība būvniecības nozarē, vai vismaz 3. kursa students;
Praktiska pieredze līdzīgā pozīcijā un izpratne par tāmēšanas procesu uzskatāma par priekšrocību;
Prasme strādāt ar datorprogrammām: MS Office, AutoCAD, (BIM SIST., Tekla, Revit - uzskatāms par priešrocību);
Labas latviešu un vēlamas angļu, krievu valodas zināšanas;
Augsta precizitāte un atbildība par uzticēto darbu;
Spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Mēs piedāvājam:
Interesantu darbu draudzīgā kolektīvā;
Atalgojumu sākot no 1200 eur bruto;
Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
Apmācību un palīdzību integrācijas procesā;
Darba vietu Rīgā, Spilves iela 18.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai.
Sīkāka informācija pa tālruni 20382027.
Informējam – iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai, kas norādīti pieteikuma dokumentos. Kandidāta dati tiks uzglabāti 6 mēnešus un tiks dzēsti, datu uzglabāšanas laiks var tikt samazināts vai pagarināts pēc kandidāta pieprasījuma. Datu pārzinis ir SIA TILTS (reģistrācijas Nr. 50103005351, juridiskā adrese: Spilves iela 18, Rīga, LV-1055).
Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.

Pieteikšanās forma
bottom of page